Movies
Ratings
1071
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
RRRRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 1.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Last Chance HarveyRated ★ 2.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Marathon ManRated ★ 3.5
DollsRated ★ 3.5- BrotherRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 3.0