Movies
Ratings
786
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 3.5
JoltRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0