Titles you rated
RBGRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CloserRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5