Series
Ratings
87
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0