Series
Ratings
179
H.I.TRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
MaMaLand Season 2Rated ★ 2.5
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 2.0
MaMaLand Season 1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0