Movies
Ratings
81- WishRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0