Movies
Ratings
408
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5