Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.5