Movies
Ratings
72
The AvengersRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0