Titles you rated
MonsterRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
PietaRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5