Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5