Titles you rated
MistyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
MistressRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- Smile, YouRated ★ 3.5
Cruel LoveRated ★ 3.0
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
Goodbye SoloRated ★ 3.5- Little WomenRated ★ 2.5
Green RoseRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0