Titles you rated
Big EyesRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0