Movies
Ratings
136
The ReaderRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0