Movies
Ratings
186
KnowingRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Quick and the DeadRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0