Movies
Ratings
569
The ConjuringRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
JoyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 4.0