Movies
Ratings
442
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Western SpaghettiRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0