Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0