Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
3096 DaysRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5