Movies
Ratings
180
Sing StreetRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0- D-War: Mysteries of the DragonRated ★ 0.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0