Movies
Ratings
379
SawRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
The CatRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0