Movies
Ratings
79
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0