Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
SphereRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 4.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 5.0
StargateRated ★ 4.0
SignsRated ★ 2.5
The AnimatrixRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.5