Movies
Ratings
100
Die Hard 2Rated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5