Series
Ratings
94- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.5