Movies
Ratings
905
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Run All NightRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5