Series
Ratings
41
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0