Movies
Ratings
1025
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5