Titles you rated
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 Back in ActionRated ★ 2.5 Back in ActionRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 Wall to WallRated ★ 3.0 Wall to WallRated ★ 3.0
 Man of SteelRated ★ 3.5 Man of SteelRated ★ 3.5
 SupermanRated ★ 3.0 SupermanRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 UnchartedRated ★ 2.0 UnchartedRated ★ 2.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 Fly Me to the MoonRated ★ 3.5 Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
 Leave the World BehindRated ★ 2.5 Leave the World BehindRated ★ 2.5
 The Electric StateRated ★ 2.5 The Electric StateRated ★ 2.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
 Secret(working title)Rated ★ 2.5 Secret(working title)Rated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
- One WinRated ★ 3.0
 A Normal FamilyRated ★ 3.5 A Normal FamilyRated ★ 3.5