Movies
Ratings
95
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Battle for SevastopolRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
HowlingRated ★ 0.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0