Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Bleu de ChanelRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5