Movies
Ratings
95
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0