Movies
Ratings
20
I Am SamRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
August RushRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0