Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5