Movies
Ratings
172
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5