Series
Ratings
36
Crime SceneRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0