Movies
Ratings
51
BrokenRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5