Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5