Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Macross PlusRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Touching YouRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 4.5
- Transformers: PrimeRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0