Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
ShadowlandsRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
Love Is a Many-Splendored ThingRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
My Night at Maud'sRated ★ 4.0
The Sun Also RisesRated ★ 4.0
It's a Free World...Rated ★ 4.0
Rain over SantiagoRated ★ 4.0
Tora! Tora! Tora!Rated ★ 4.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 5.0
FaustRated ★ 4.0