Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5