Series
Ratings
23
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0