Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0