Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
EmmaRated ★ 2.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0