Movies
Ratings
659
MaudieRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
WakefieldRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0