Movies
Ratings
20
The Grand HeistRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5