Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5
Blow BreezeRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.0- TerroirRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
- Flames of DesireRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0