Movies
Ratings
76
WALL-ERated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5