Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5