Movies
Ratings
149
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0